Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en yenilikçi ve uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı firması olan unioku 2015 yılında kurulmuş olup, %100 yerli dünyanın en büyük veritabanlı lisans/yüksek lisans arama motorlarından birine sahiptir. En büyük önceliğimiz öğrencinin ve ailesinin bize duyacağı güvenle beraber çalışmaktır, bu sebeple ön ödeme almadan işlem yapmaktayız, ayrıca kabul garantisi vermekteyiz. Üniversiteden kabul gelmediği durumlarda tam ücreti iadesi yapmaktayız.

unioku Hakkımızda

Türkiye’nin en yenilikçi ve uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı firması olan unioku 2015 yılında kurulmuş olup, %100 yerli dünyanın en büyük veritabanlı lisans/yüksek lisans arama motoruna sahiptir. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce kişiye danışmanlık hizmeti vermiş olup, birçok insanın takdirini kazanan bir şirket olmuştur.

Kurucuları öğretim üyeleri, eğitimciler ve yazılım mühendislerinden oluşan firmamızın en büyük övünç kaynağı, tam 1 yıl süren dünyanın en büyük %100 yerli üniversite arama motorunu kurmuş olmasıdır. Kurumumuza başvuran öğrencilerimize her zaman gerçekçi çözümler sunmuş olup, kendilerine sadece başvuru hizmetleri değil, yaşam koçluğu adı altında en iyi çözüm önerileriyle geleceklerini inşa etmiştir.

Unioku Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ve eğitim koçluğu üzerine dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye’de İstanbul, Konya, İzmir, Samsun, Aachen ve Varşova olmak üzere 6 şehirde 6 ofiste hizmet sunmaktadır.

Kurumumuzun vermiş olduğu hizmetler şunlardır:

• Yurt dışı dil eğitimi

• Yurt dışı yaz okulları

• Yurt dışı lisans başvurusu

• Yurt dışı yüksek lisans başvurusu

• Yurt dışı lise programları

Firmamız fırsatınız olan fakat bilmediğiniz, bildiğiniz ancak cesaret edemediğiniz veyahut danışmanlık hizmeti almak istediğiniz hayallerinizdeki eğitim fırsatlarına ulaşmanız için özveriyle çalışmakta olup, üstlendiği büyük sorumluluğun farkında olarak gençlerimize ve kendini geliştirmek isteyen sizlere bütün bilgi ve birikimiyle hizmet vermekten onur duyar.

HAKKIMIZDAKİ DEĞERLENDİRMELER